יו אנד מור יועצים בע״מ

יעוץ משכנתאות

יעוץ משכנתאות הינו שירות שמטרתו לחסוך לך כסף, זמן והרבה טרחה!
כשאתם עומדים לקחת משכנתא או לבצע מיחזור משכנתא, כדאי שיהיה מישהו מקצועי לצידכם, שיעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה, בבחירת המשכנתא המומלצת ביותר עבורך. בין היתר ההחלטות שתצטרכו לקבל הינן מאיזה בנק (או חברת ביטוח) לקחת את ההלוואה, באיזה תנאים, באיזה מסלול, איזה סכום ולכמה זמן. אנשים המוותרים על יעוץ משכנתאות מקצועי, מקבלים לעיתים קרובות החלטות שגויות שעולות להם עשרות ואף מאות אלפי ש״ח מיותרים לאורך חיי המשכנתא. אם אתם עומדים לקחת או לבצע מיחזור משכנתא, כדאי שתקבלו יעוץ המותאם אישית עבורכם ושם את הצרכים והרצונות שלכם במרכז. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

למה כדאי לעבוד עם יועץ משכנתאות?

עבודה עם יועץ משכנתאות תעניק לכם יתרונות רבים: בחירת משכנתא מותאמת אישית למצבכם הכלכלי, לאופי העסקה (תוך צמצום סיכונים), ליעילות בתהליך קבלת ההלוואה לחסכון בזמן והימנעות מבירוקרטיה (חלק משמעותי מהפעולות נעשות על ידינו), וחשוב מכל, היועץ יכול להשיג לכם חיסכון כספי משמעותי בתשלום ריביות והצמדות גבוהות במהלך חיי ההלוואה!
עבדו רק עם יועץ מקצועי מוסמך ומנוסה ופנו אלינו עכשיו ליעוץ ראשוני ללא התחייבות.

השירות שלנו יסייע לך לקבל החלטות מושכלות ונכונות בלקיחת המשכנתא. קבלת החלטה בנוגע לקבלה או מיחזור של משכנתא, צריכה להתבצע באופן אחראי תוך מתן דגש על הבנת הצרכים הפיננסיים האישיים שלך. על מנת להבטיח שתעשה את הבחירה הנכונה, אנו מציעים שירות ייעוץ מקצועי המבוסס על הבנה מעמיקה של מצבך הכלכלי הנוכחי והעתידי. אנחנו נדאג שתוכל להימנע מסיכונים מיותרים ויקרים בתהליך קבלת ההחלטה על המשכנתא, בצורה הטובה ביותר למשך שנים קדימה.
הניסיון המקצועי של יועץ משכנתאות מספק לך יתרון משמעותי בסקירת משכנתאות, הכוללת בדיקת ריביות והתאמה מדויקת לצרכיך. בעזרת ההיכרות העמוקה של השוק ושל תהליכי המימון, יועץ מקצועי יכול להבטיח לך תנאים משתלמים וריביות מועדפות בין הבנקים. זאת בנוסף להבנה מעמיקה בנושאי המימון והבנקאות, אשר מסייעת לו להתמודד ביעילות עם כל פרטי ההלוואה וסבך המסמכים הרים הקשורים באישור ובביצוע ההלוואה המאפשרת לו לספק לך את הייעוץ המקצועי המיטבי להחלטה מושכלת ונכונה.
ביעוץ משכנתאות, אנו מציעים פתרונות מקצועיים שמטרתם לחסוך לך זמן וטרחה. עם המומחיות שלנו, תוכל להימנע מההתרוצצויות הרבות הכרוכות בתהליך לקיחה או מיחזור משכנתא. השימוש ביועץ משכנתאות מאפשר לך להעביר את מלאכת ההשוואה והמשא ומתן המורכב לטיפולנו. הייעוץ שלנו מתאפיין בהבנה מעמיקה ברגולציה הקיימת בעולם הבנקאות והמשכנתאות, דבר המפחית את העיכובים והכשלים העשויים להתרחש.
בואו נדבר על המשכנתא שלך

מחפשים את יועץ המשכנתאות הנכון שילווה אותכם בתהליך לקיחת המשכנתא שלך? רוצים לדעת יותר פרטים על יעוץ משכנתאות וכמה עולה השירות?
התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם

השקעה ביועץ משכנתאות היא השקעה בשקט נפשי ובטחון כלכלי. אנחנו כאן כדי להפוך את תהליך לקיחת המשכנתא שלך לנעים, יעיל ומותאם אישית. בואו נתמקד במטרותיכם הפיננסיות ונבנה יחד את הדרך הטובה ביותר להגשמתן.

רו"ח שי ונה

שי ונה רואה חשבון מודיעין ריבועי
תהליך העבודה

שלבי עבודה יעוץ משכנתא

תהליך יעוץ משכנתא איתנו כולל ארבעה שלבים מרכזיים:

01

שלב 1
פגישת התכנסות ראשונית

התחילו את המסע שלכם בפגישת היכרות ראשונית איתנו (אפשר גם בזום), שבה תציגו את צרכי המשכנתא והמטרות הפיננסיות שלכם.

02

שלב 2
איסוף וניתוח מידע

ביצוע איסוף מפורט של המידע והמסמכים הפיננסיים הנדרשים, כדי להבין את המצב הפיננסי שלכם ולהכין את הקרקע לשלב הפנייה לבנקים.

03

שלב 3
הצעת פתרונות אישיים

בהתבסס על המידע שנאסף, נציע לכם פתרונות משכנתא מותאמים אישית לצרכים ולמטרותיכם, תוך השגת ריביות נמוכות ככל שניתן ובניית המסלול המתאים.

04

שלב 4
ניהול התהליך עד אישור

אנו נדאג לניהול יעיל של כל שלבי התהליך, כולל אישור המשכנתא והגשת מסמכים למספר בנקים, על מנת להבטיח סגירה פיננסית של העסקה בהצלחה.

תוכנית עיסקית לעסק קטן שי ונה
יו אנד מור יועצים בע"מ

מלווים אותכם להצלחה!

למה אנחנו?
במשרדנו עובדים רואי חשבון המתמחים בתחום המימון והבנקאות. בעל המשרד, רו"ח שי ונה, הינו רו"ח כ-23 שנה, בעל תואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון) וברוב השנים עסק ועוסק בייעוץ לעסקים ומשפחות, לרבות ייצוג שלהם מול המערכת הבנקאית לצורך קבלת מימון והסדרתו.

המלצות

מה אומרים עלינו הלקוחות

הנה מה שלקוחות יו אנד מור מספרים על חווית העבודה עם רו"ח שי ונה וצוות המשרד. 

רו"ח שי ונה נתן לנו שירות מהיר ומקצועי. במהלך העבודה איתו שי והצוות היו זמינים וקשובים לצרכינו. אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש לעבוד עם מקצוענים
יאיר קרני, (יזם ואיש עסקים)
עבדתי עם רו"ח שי ונה וחברת יו אנד מור יועצים, בפרויקטים משותפים. שי מקצוען, בעל ראייה רחבה ולפי הצורך מקפיד על פרטים, זמין, שירותי והגון.
רחלי קוממי (שותפה במשרד קוממי רו"ח)
קראו עוד

הביטחון הפיננסי שלך: תשובות לשאלות נפוצות על יעוץ משכנתאות

הכנו מענה מפורט לשאלות שמעסיקות רבים העומדים בפני מיחזור או לקיחת משכנתא

משכנתא היא הלוואה המגובה בנכס נדל"ן כביטחון. עבור רוב האנשים, הלוואת משכנתא היא העסקה הכלכלית המשמעותית ביותר אותה יבצעו בחייהם – המשכנתא הממוצעת כיום עומדת על קצת פחות ממיליון ₪. לרוב ההלוואה מתפרסת לשנים רבות קדימה (עד 30 שנה).
חיפוש קצר באינטרנט מעלה תוצאות רבות של יועצי משכנתאות המציעים את שירותיהם. עם זאת, חשוב מאוד להבדיל בין יועצים שרק "עברו קורס", ואין להם ניסיון מעשי, לבין יועצים עם ניסיון רב שנים בתחום המימון והבנקאות. עוד חשוב לציין כי נכון להיום אין רגולציה על המקצוע ולמעשה אף אין חובה לעבור קורס כדי להציג את עצמך כיועץ משכנתאות. יתרון נוסף של משרדנו הינו הבנה מעמיקה בעסקים, הנותנת לנו יתרון בניתוח נתוני העסק והצגתם לבנק. כמו כן, משרדנו גם עוסק במתן יעוץ בנושא כלכלת המשפחה, תחום הקשור באופן ישיר ליעוץ משכנתאות.
כאשר מדובר בהלוואות הנמשכות עשרות שנים, חשיבותו של יועץ המשכנתאות הינה גדולה. יועץ משכנתאות אינו עוסק רק במתן ייעוץ פיננסי, אלא הוא גם מוביל תהליכים מורכבים לקבלת ההחלטה הנכונה בהתאם למטרות הפיננסיות שלך. בעקבות זאת, חשוב להבין מהן תפקידיו של יועץ המשכנתאות וכיצד הוא משפיע על ההחלטות הפיננסיות שלך. בשל שיתוף פעולה מלא איתך, תוכל להיות בטוח שהמשכנתא שנתכנן לך, עומדת בצרכים הנדרשים וביכולות הפיננסיות הקיימות והעתידיות. תפקידנו ביעוץ משכנתאות הוא להבין את מצבך הכספי היום ובעתיד ולהתאים את ההלוואה ליכולותיך ולמטרותיך הפיננסיות. אנו נסייע לך להבין את הסיכונים והאופציות השונות בכל אחת מהצעות הבנקים. וחשוב מכל, יועץ המשכנתאות נותן מענה אישי ואמין לצרכים שלך, עם דגש על המשך בטחון פיננסי וצמצום סיכונים. אנו מתחייבים להמליץ על משכנתא שתתאים לך אישית, תקדם את היכולת הכלכלית שלך ותיתן לך שקט נפשי בעתיד.

ישנם הבדלים משמעותיים בין יועצי משכנתאות, וחשוב לבחור בקפידה יועץ משכנתאות שהרי יש לו השפעה על בחירת המשכנתא וההחלטות הפיננסיות שלכם. חיפוש קצר באינטרנט מעלה תוצאות רבות של יועצי משכנתאות המציעים את שירותיהם. עם זאת, חשוב מאוד להבדיל בין יועצים שרק "עברו קורס" ואין להם ניסיון מעשי לבין יועצים עם ניסיון רב שנים בתחום המימון והבנקאות. כאמור, נכון להיום אין רגולציה על המקצוע ולמעשה אף אין חובה לעבור קורס כדי להציג את עצמך כיועץ משכנתאות. לכן, מומלץ לשים לב לשני נושאים חשובים בהליך בחירת יועץ המשכנתא:

1. תוכניות ההלוואה: כאשר תבחרו ביועץ משכנתאות, חשוב לוודא שהוא מציע לכם תוכניות הלוואה מגוונות ומותאמות לצרכיכם הפיננסיים. ישנם יועצים שיעדיפו להציע תוכניות עם ריביות נמוכות בתחילת הדרך, אך עלויות ההלוואה צפויות לגדול בהמשך, מה שיכול לגרום לעלויות פיננסיות גבוהות בסופו של דבר. לעומת זאת, יועצים מקצועיים ימליצו על תוכניות הלוואה עם תנאים וריביות מיטביות עבורכם לכל אורך תקופת חיי ההלוואה, על מנת לספק לכם יציבות פיננסית ושקט נפשי לעתיד.
2. ניהול סיכונים: יעוץ משכנתאות ישקף לכם סיכונים פיננסיים שונים הקשורים למסלולי ההלוואה השונים. בעזרת הבנת העקרונות הפיננסים והשפה המקצועית, היועץ אמור לסייע לכם להבין את התנאים המוצעים במשכנתא ולקבל החלטות מושכלות המבוססות על ידע מקצועי.

יועץ משכנתאות משמש כמגשר בין צרכי הלקוח והתנאים הכלכליים המתאימים לו לבין האפשרויות הפיננסיות לקבלת הלוואת משכנתא או למיחזורה. התפקיד המרכזי של היועץ הוא להבין את צרכיו של הלקוח ואת היכולות שלו, ולהציע עסקה שתשקף את האפשרויות והצרכים הפיננסיים הנוכחיים והעתידיים שלו. לא פעם העסקה "הזולה" ביותר אינה בהכרח הטובה ביותר עבור הלקוח בטווח הארוך. לכן יועץ המשכנתאות אמור לתת ללקוח את המלצותיו המקצועיות תוך הצעת אפשרויות שיתאימו למטרותיו הפיננסיות של הלקוח גם בעתיד.

בכל דרך שנח לך, אנחנו נשמח לעמוד לשירותך

התקשר עכשיו

או שעדיף בווצאפ?

בוא נדבר על המשכנתא שלך
אם אתם מתכננים לקחת או לבצע מיחזור משכנתא, (ואפילו אם כבר התחלתם את התהליך ואתם זקוקים לעזרה), התקשרו אלינו עכשיו ונשמח לסייע!
דילוג לתוכן