יו אנד מור יועצים בע״מ

המלצות

יוסי גולן
מנהל כספים בחלק מחברות קבוצת שלמה
הערכת השווי שקיבלתי משי ונה היתה עניינית, ממצה, מקצועית ומהירה. שי הינו סבלני ואדיב. אין ספק שאפנה ליו אנד מור יועצים בפרויקט הבא שאזדקק.
רונן בן יהודה
מנכ"ל איילה אגם

חברתנו, אילה אגם, עוסקת בתחום הנדל"ן ואיכלסה עד היום עשרות פרויקטי מגורים ברחבי הארץ בהיקף מצטבר של אלפי יח"ד.
במסגרת עבודתנו ביצענו ואיכלסנו בעיר חריש יחד עם משרד יו אנד מור יועצים, בראשות רו"ח שי ונה, שני פרויקטים מורכבים במיוחד בהיבט הכספי- פרויקט "לעבדך באמת" של 376 יח"ד ופרויקט "גינות החורש" של 78 קוטג'ים, בעבודה משותפת של מספר שנים.
ראוי לציין כי עבודת משרד יו אנד מור מתאפיינת ברמה מקצועית גבוהה, באיכות שירות גבוהה וזמינות ללקוח, בניהול קפדני ומסודר, ביכולת לתת מענה לבעיות מורכבות בתחומם המקצועי, ביכולת הצגת נתונים כספיים בצורה בהירה -וכל זאת מתבצע על ידם באופן נעים ותוך גילוי יחסי אנוש מעולים.
אני ממליץ בחום לעבוד עם המשרד ואשמח גם להמליץ באופן מפורט למעוניינים במידע נוסף.
בברכה,
רונן בן יהודה, מנכ"ל חברת אילה אגם

לקוחה שהייתה בסכסוך גירושים שדרש חקירות (ביקשה להישאר בעילום שם)
במסגרת סכסוך גירושין מסובך ומורכב מצאתי לי רו״ח מקצועי ברמות, עם נשמה ענקית שהוביל אותי לתוצאה הטובה ביותר מכל היבט מיסויי ותחשיבי וניהל את המו״מ בנועם ובנחישות! תודה לך שי זכיתי בך!
עופר גל
סמנכ"ל כספים שלמה רשת מוסכים ושלמה נדל"ן (מקבוצת שלמה).
שי שלום, במהלך השנים האחרונות ביצעת מס' עבודות כלכליות עבור חברת שלמה רשת מוסכים ושרותי דרך בע"מ. השירות שהתקבל היה יסודי, מקצועי ותוך עמידה בלוחות הזמנים שהתבקשו.
רו"ח גידי קוכמן, משרד יניר פרקש
שי שלום, אנו מכירים כבר שנים רבות שבמהלכן נעזרתי בך לייעוץ או חוו"ד בנושא הערכת שווי לעסקים עבור לקוחותי. אתה תמיד זמין ומשיב במקצועיות ובפירוט על כל סוגייה שבתחום מומחיותך. חוות הדעת שלך מנוסחות היטב ובבהירות. לאחרונה עזרת לי מאוד בנושא אישי שלי בצורה מקצועית ואיכפתית. אני רואה בך איש מקצוע שניתן לקבל ממנו שרות מהיר ואמין. בהצלחה והמשך שיתוף פעולה פורה בעתיד.
עו"ד ישראל בכר
שותף במשרד פרל כהן צדק ושות'
אני תמיד שמח לפרגן לאיש מקצוע ראשון במעלה כמוך. ניחנת בכישורים מקצועיים, ניסיון, יושרה מקצועית, חושים מחודדים, תפיסת סביבת העבודה באופן מיידי ושירותיות ברמה הגבוהה ביותר. אני יכול להמליץ עליך לכל לקוח פוטנציאלי, מכל הלב ולהיות סמוך ובטוח שתתן לו את השירות הטוב ביותר כמו שאתה יודע ומורגל שנים רבות.
דורון יום טוב
רו"ח ובעלים של חברת מ.ל.ב המרכז לפיקוח ובקרת זכויות עובדים בע"מ
שי היקר, ברצוני להודות לך על השירות ועל המקצועיות. לא כל יום נתקלים ביועץ כמוך, מקצוען בתחומי פעילותו , יודע למצוא פתרונות יצירתיים ולראות את התמונה הכוללת אך גם את הפרטים הקטנים. אני מאמין שכל מי שיקבל שירותים ממך יזכה ובגדול!
רו"ח דורון בר סלע
שותף במשרד בר סלע
רו"ח שי ונה הינו בעל מקצוע מהטובים ביותר שפגשתי, נגיש ומקצועי אשר בסובלנות רבה מסביר ומסייע בכל שאלה או בקשה שלנו ותמיד נותן תחושת ביטחון.
אלון קווה
יזם ואיש נדל"ן
שי ליווה אותי במספר פרויקטים בשנים האחרונות. שי הינו מקצועי, יסודי, ונותן שירות ברמה גבוהה ועם זאת "בגובה העיניים". אני ממליץ עליו בחום.
עדי ברוכין
איש עסקים
הגעתי אל רו"ח שי ונה בעקבות תביעה שהוגשה נגדי. מהרגע ששי והצוות שלו נכנסו לעניין, הם לא השאירו אבן אחת שלא הפכו, חקירה קשה ומורכבת מאד שגרמה לי להרגיש כל יום מחדש כמה אני בר מזל שהתקשרתי עימם. בסופו של יום הוגשה ע"י רו"ח ונה לבית המשפט חוות דעת ארוכה ומנומקת שהכריעה את הארוע לטובתי ברמה כזאת שהענין בכלל לא הובא לבית המשפט. כמה שנים אחרי החקירה, אני אסיר תודה על העבודה המקצועית וחסרת הפשרות שעשה הצוות ושהכריעה את ה-CASE לטובתי.
גדעון מיצ'וניק
יזם ואיש עסקים
רו"ח שי ונה ביצע עבורנו בדיקת נאותות פיננסית כחלק מתהליך של רכישת חברה. רמת הבדיקה של שי הייתה מעל ומעבר למצופה. ירידה לפרטים , אימות מספרים מול הבנק והרשויות. מעבר לבדיקה של הדוחות הפיננסים, הוא תרם לנו רבות בראיה ובהבנה כוללת של החברה והתעשיה בה היא פועלת.
רו"ח אבירם קריו
הכרתי את רו"ח שי ונה דרך לקוח משותף ונחשפתי להערכות שווי שהוא עורך ומאז אני מפנה אליו את לקוחות המשרד אשר נדרשים להערכת שווי בידיעה שיקבלו הערכה מקצועית בעלות הוגנת ושירות מצוין.
רו"ח גיל סולטן
אני בעלים של משרד לראיית חשבון, מידי פעם אני צריך חוות דעת כלכליות, הערכות שווי עבור לקוחות שלי. רו"ח שי ונה מלווה את משרדי שנים רבות, תמיד אנחנו מקבלים חוות דעת מנומקות ומנוסחות להפליא, אני ממליץ על שי כאדם וכאיש מקצוע
עו"ד רונית מטלון רידר
יו"ר וועדת זכאות לפיצוי עסקים (לשעבר) במסגרת חוק ההתנתקות
אני שמחה להמליץ על רו"ח שי ונה, שעימו עבדתי בין השנים 2005 ועד 2020, בעת שכיהנתי כיו"ר ועדת זכאות במנהלת סל"ע/תנופה, בועדה שדנה בפיצוי לעסקים שפונו מגוש קטיף. שי ייעץ לוועדה שבראשותי, ערך חוות דעת ותחשיבי פיצוי נכסי ופיננסי, ואין ספק שתרם רבות לעבודת הוועדה ולמתן פיצוי ראוי לעסקים שנדונו בפניה. עבודתו מאופיינת במקצועיות רבה, יסודיות וירידה לפרטים. בנוסף, גילה נכונות לסייע בכל שאלה והיה זמין, סבלני וקשוב לכל בקשותינו. שי ניחן גם ביחסי אנוש מעולים, כך שהעבודה עימו הייתה גם נעימה וחברית. אני מנצלת את ההזדמנות, כדי להודות לו על מי שהוא ועל תרומתו הרבה לעבודת הוועדה שבראשותי.
עו"ד מוטי קינד
בעלים של משרד עו"ד
אני שמח להמליץ על שי והצוות- אישיות כובשת שמצטרפת לניסיון מקצועי עשיר ומוצלח. השילוב איפשר לי להנות מחווית שירות מקצועית, מרגיעה ומוצלחת. ממליץ בחום.
עו"ד טל מזרחי
בעלים של משרד עורכי דין
רו"ח ונה מתמחה בתחום הייעוץ העסקי, תוכניות עסקיות, הערכות שווי וחוות דעת כלכליות. רו"ח ונה הינו מקצוען בתחומי פעילותו לצד היותו נעים הליכות ואני ממליץ על שירותיו בתחומים אלו.
עמי חמצני
יועץ עסקי
עבדתי עם רו"ח שי ונה גם כקבלן של מנהלת סלע, בנושא הערכת שווי עסקים במסגרת תוכנית הממשלה לפינוי ישובים ואיזורי תעשייה (תכנית ההתנתקות), וגם כשותף בהערכות כלכליות, במשך שנים רבות. שי הוא מקצוען, בקי בתחום, בעל יכולות מעולות גם ככלכלן וניחן במזג נוח לעבודה הרמונית עם לקוחות.
רו"ח רונן תמיר
סמנכ"ל כספים חברת שלמה תחבורה
שי ונה מחברת יו אנד מור יועצים בע״מ, ביצע לבקשתנו מספר עבודות של הערכת שווי לחברות שונות בקבוצה למטרות שונות. העבודה נעשתה במקצועיות ובדקדקנות לשביעות רצוננו המלאה אני ממליץ על שי לכל עבודה כלכלית או חשבונאית
יאיר קרני
יזם ואיש עסקים
רו"ח שי ונה נתן לנו שירות מהיר ומקצועי. במהלך העבודה איתו שי והצוות היו זמינים וקשובים לצרכינו. אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש לעבוד עם מקצוענים
רחלי קוממי
שותפה במשרד קוממי רו"ח
עבדתי עם רו"ח שי ונה וחברת יו אנד מור יועצים, בפרויקטים משותפים. שי מקצוען, בעל ראייה רחבה ולפי הצורך מקפיד על פרטים, זמין, שירותי והגון.
דורון ברק
בעלים של חברת ניהול פרויקטים. לשעבר מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין
במהלך מילוי תפקידי כמנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח מודיעין, נעזרנו בשירותי רו"ח שי ונה מספר פעמים. השירותים שניתנו היו בתחום הניתוח הכלכלי, ניתוח כדאיות פרוייקטים, השוואת חלופות ומציאת נקודות אופטימום. בכל הפרויקטים בהם ניתן לנו שירות על ידי רו"ח שי ונה, השירות היה מצוין. השירות המקצועי, ההתעמקות בלימוד התוכן, מתן הסברים והבהרות ומתן ייעוץ כלכלי מקצועי , ישיר ומהימן. שי משלב מקצועיות מרשימה, הקפדה על פרטים, קשב ללקוח , סבלנות ונועם דרך.
דוד מרציאנו
יזם ואיש עסקים
רו"ח ונה ביצע עבורי מס פרויקטים בתחום הייעוץ העסקי. רו"ח ונה הינו מקצוען ברמות הגבוהות ביותר בתחום הערכת שווי והייעוץ העסקי, תמיד נגיש לכול שאלה, נעים הליכות ומוכן לסייע תמיד.
דילוג לתוכן